Site icon Pióra Polskie

Historia marki

Historia rozwoju produktów marki „Pióra Polskie”

14-08-2016
Powstanie marki "Pióra Polskie"

20 lat doświadczenia na rynku ekskluzywnych prezentów biznesowych pozwoliło firmie Nova Sp. z o.o. na stworzenie kolekcji produktów kojarzących się z Polską, będących idealnym prezentem w kraju i jak i za granicą. Produktów, które spowodują, że zarówno osoba wręczająca prezent jak i otrzymująca poczują się wyróżnione, odczują magię chwili i więź łączącą ich z Polską.

02-10-2016
Powstanie kolekcji Premier® i Ambasador®

W skład obu kolekcji wchodzą pióro wieczne , pióro kulkowe oraz długopis z flagą. Wykorzystanie elementów w barwach polskiej flagi jest wyrazem szacunku i przywiązania do wielowiekowej kultury, tradycji, historii oraz polskich symboli narodowych.

16-10-2016
Produkty Polskie

Uzupełnienie oferty o kolekcje spinek do mankietów oraz pamięci USB. Spinki wykonane są ze srebra próby 925. Zarówno spinki, jak i pamięci mogą być zdobione naturalnymi minerałami – onyksem, bursztynem,  krzemieniem pasiastym, krzemieniem czarnym oraz węglem kamiennym. Bursztyn wykorzystywany do zdobienia spinek pochodzi z rejonu Morza Bałtyckiego, krzemień pasiasty pochodzi z rejonu Gór Świętokrzyskich, natomiast węgiel z Górnego Śląska.

20-10-2016
Rozszerzenie linii artykułów piśmiennych

Stworzenie kolekcji „Konsul®” oraz „Kamienie Polskie”. Równocześnie trwają prace nad stworzeniem kolekcji Premier® Delux – 50 zestawów z  limitowanej serii 500 sztuk rocznie, oznaczonych numerami 01-50, które są dodatkowo znakowane godłem Polski na koronie każdego elementu zestawu.

27-10-2016
Portfele Polskie

W ofercie pojawiają się pierwsze skórzane portfele damskie i męskie wyprodukowane w Polsce wg naszych indywidualnych projektów. Dodatkowo do oferty trafiają etui na dokumenty oraz wizytownik. Portfele damskie i męskie, wyprodukowane z najwyższej jakości skóry cielęcej.

18-12-2016
Sklep internetowy

Z końcem roku startuje sklep internetowy oferujący produkty marki „Pióra Polskie”
https://sklep.piorapolskie.pl/

10-01-2017
Rozszerzenie asortymentu Portfeli Polskich

Do oferty trafiają etui na artykuły piśmienne (na 2, 5 i 12 sztuk), a także etui na wizytówki obce i kosmetyczki.

15-02-2017
Atramenty

W naszej ofercie pojawiają się atramenty produkowane są w Polsce. Produkcja odbywa się ręcznie i na małą skalę, co jest gwarantem troski o najwyższą jakość każdej wytworzonej partii. Dostępne kolory atramentów – Niebiański Chaber, Czerń Węgla, Fiolet Krokusa, Zieleń Nenufaru, Czerwień Maku i Brąz Kasztanu.

10-05-2017
Porcelana Polska

W ofercie pojawia się wyjątkowa linia porcelany ecru (FBC) zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce przez producenta z ponad 150-letnią tradycją. Do produkcji porcelany Fine Bone China (FBC) wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane ekologiczne surowce – wysokiej jakości kaoliny, skalenie i kwarce.

19-07-2017
Powstanie kolekcji "Znaki Zodiaku"

Autentyczne kryształy Swarovski, ręczne wykonanie i kunsztowne zdobienia podkreślają niepowtarzalność i elegancję kolekcji.

24-07-2017
Rozszerzenie asortymentu pamięci USB

Pamięć USB o pojemności 8GB w formie skórzanego breloka. Wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości naturalnej skóry oraz pamięci USB dostarczonej przez polskiego producenta.

16-08-2017
Krawaty i poszetki

W ofercie pojawiają się krawaty i poszetki. Wszystkie zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce wg naszego indywidualnego projektu ze 100% jedwabiu naturalnego.

04-09-2017
Zegarki

Kolekcja dwóch modeli zegarków zapakowanych w eleganckie opakowania wykończone atłasem. Zegarki wyposażone są w naciąg automatyczny – klasyka i styl w najlepszym wydaniu.

06-04-2018
Zastrzeżenie znaków towarowych Ambasador®, Konsul® oraz Premier®

Ambasador®, Konsul®, Premier® są zastrzeżonymi na terytorium Polski znakami towarowymi zarejestrowanymi i chronionymi przez Urząd Patentowy.

03-12-2018
Poszerzenie asortymentu portfeli o nowe modele oraz o nową linię kolorystyczną

W ofercie pojawiają się nowe portfele damskie i męskie wyprodukowane w Polsce wg naszych indywidualnych projektów. Dodatkowo oferta zostaje wzbogacona o nową linię w kolorze granatowym.

29-03-2019
Paski skórzane damskie i męskie

Poszerzenie asortymentu pasków o skórzane paski damskie w 3 kolorach.

29-03-2019
Perfumy

W ofercie pojawiają się perfumy. Wyprodukowane w Polsce, specjalnie dobrane do kolekcji prezentów biznesowych.

09-04-2019
Skarpety męskie

Wzbogacenie oferty „Produktów Polskich” o skarpety męskie. Wyprodukowane w Polsce, stanowią idealne uzupełnienie kolekcji prezentów biznesowych.

25-08-2019
Wprowadzenie kolekcji "Pastele Polskie"

W ofercie pojawia się najnowsza kolekcja artykułów piśmiennych. Dzięki klasycznemu wzornictwu i wielobarwnej żywicy akrylowej, z której wykonane są korpusy produktów, kolekcja doskonale prezentuje się na co dzień, a pióra i długopisy świetnie leżą w dłoni podczas pisania.

20-01-2020
Wprowadzenie kolekcji "Absolwent"

Oferta rozszerza się o nową kolekcję artykułów piśmiennych „Absolwent” oraz o notatniki, które występują w zestawach podarunkowych wraz piórami, długopisami i ołówkami automatycznymi.

04-02-2020
Kolekcja "Figury Polskie"

Wprowadzenie piór wiecznych o przekroju ośmiokąta wykończonych zdobieniami w kolorze srebra, złota lub miedzi.

14-07-2020
Kolekcja "Eko"

Poszerzenie oferty o pióra wieczne wykonane z naturalnego drewna.

01-09-2020
Kolekcja "Amulety"

W ofercie dla Klienta indywidualnego pojawia się kolekcja artykułów piśmiennych zdobionych naturalnymi minerałami uznawanymi za amulety.

Inne produkty z tej kategorii:

Exit mobile version