Site icon Pióra Polskie

Pochodzenie produktów

Komponenty, z których składają się nasze pióra wieczne, pióra kulkowe i długopisy, pochodzą z najlepszych światowych fabryk, specjalizujących się w  produkcji tego typu elementów. Natomiast ich składanie, uszlachetnianie, znakowanie i mocowanie kamieni odbywa się w Polsce. To w naszej firmie nadawany jest im ostateczny szlif i budowana jest ich wartość ekonomiczna, co sprawia, że możemy o nich mówić jako o Piórach Polskich®.

Współpracujemy z polskimi partnerami z bogatym i wielopokoleniowym doświadczeniem. W polskich fabrykach pod kontrolą jakościową naszych pracowników szyta jest galanteria skórzana pod marką Portfele Polskie®, tkane są krawaty, apaszki i poszetki pod marką Produkty Polskie®, a także produkowana jest porcelana sygnowana marką Porcelana Polska®.

Podjęliśmy także współpracę z małymi warsztatami rzemieślniczymi, często rodzinnymi, gdzie produkowana jest biżuteria i spinki do mankietów. Używany w naszym produktach bursztyn jest naturalny i pochodzi z rejonów Morza Bałtyckiego, czego dowodem jest certyfikat pochodzenia oraz nasze członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Bursztynników.

Wszystkie nasze produkty są pakowane w  eleganckie opakowania  ręcznie wykonane w naszej manufakturze Pudełka Polskie® w Żarowie. Ich produkcja  odbywa się  zgodnie z zasadami CRS, podnosząc poziom życia lokalnej społeczności a cała nasza działalność opiera się na zasadach fair play we współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, jak i w oparciu o politykę antykorupcyjną.

Inne produkty z tej kategorii:

Exit mobile version