Site icon Pióra Polskie

Premier® Delux

Pióro wieczne Premier® Delux

Najwyższa jakość wykonania, ekskluzywne opakowanie oraz bogactwo akcesoriów podkreślają szczególny charakter linii Premier®. W skład kolekcji wchodzi pióro wieczne , pióro kulkowe oraz długopis z flagą. Wykorzystanie elementów w barwach polskiej flagi jest wyrazem szacunku i przywiązania do wielowiekowej kultury, tradycji, historii oraz polskich symboli narodowych.


Kolekcja Premier® Delux –  pióro wieczne , pióro kulkowe oraz długopis

Najbardziej ekskluzywna seria limitowana z kolekcji Premier®

50 zestawów z limitowanej serii 500 sztuk rocznie, oznaczonych numerami 01-50, są dodatkowo znakowane godłem Polski na koronie każdego elementu zestawu.
Dla podkreślenia wyjątkowości tych zestawów, są one zapakowane w ekskluzywne drewniane biało-czerwone opakowanie. Całość wzbogacają liczne akcesoria, w tym etui wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej.

Zarówno opakowania, jak i skórzane etui produkowane są w Polsce przez naszych lokalnych dostawców. Opakowania do linii Premier® wykonywane są ręcznie z olchy/buku. W procesie produkcji pokrywa się je dwuetapowo lakierem i ręcznie poleruje na wysoki połysk. Wnętrze opakowanie oznakowane jest logotypem marki Pióra Polskie. Etui na artykuły piśmienne szyte jest ręcznie z naturalnej skóry z dbałością o każdy szczegół wykonania wg autorskiego projektu.


Exit mobile version