Site icon Pióra Polskie

Pióra Polskie

Zarząd Nova Sp. z o.o.

Marka „Pióra Polskie” powstała z miłości do rzeczy pięknych i niebanalnych, potrafiących wzbudzić szybsze bicie serca. Powstała dla ludzi, którzy potrafią cieszyć się życiem, spotkaniem z przyjaciółmi czy wyjściem do restauracji. Została stworzona dla ludzi nie lubiących kompromisów a potrafiących zauważyć piękno przedmiotu, jego wyjątkową jakość i starannie dobrane szczegóły. Wreszcie dla ludzi, którzy są dumni, że mieszkają w tak pięknym kraju jak Polska.

Pracując z naszymi wyjątkowymi partnerami biznesowymi ciągle słyszeliśmy sugestie, aby zrobić coś, co będzie kojarzyło się z Polską, coś co będzie idealnym prezentem w kraju i jak i za granicą, coś co spowoduje, że zarówno osoba wręczająca elegancki prezent jak i otrzymująca poczują się wyróżnione, odczują magię chwili i więź łączącą ich z Polską. W związku z tym, że lubimy podejmować wyzwania i przełamywać stereotypy, zadziwiać innych i udowadniać że można i warto myśleć nieszablonowo, stworzyliśmy markę Pióra Polskie.

Pisząc „My” mam na myśli grupę ludzi pracujących w firmie Nova Sp z o.o, która od ponad 20 lat funkcjonuje na rynku ekskluzywnych prezentów biznesowych, w szczególności piór wiecznych. 20 lat doświadczenia pozwoliło nam stworzyć produkty, jakich sami chcemy używać i z którymi w pełni się identyfikujemy.
Dumą napawa nas fakt, że nasze pióra wieczne wręczane są jako upominki przez osoby reprezentujące najważniejsze instytucje państwowe, przez cenione postaci w kraju i zagranicą. Naszymi piórami podpisanych zostało wiele ważnych umów i porozumień międzynarodowych. Obdarowani nimi zostali prezydenci i premierzy wielu krajów, sekretarze ONZ, kościelni hierarchowie.

Pióra wieczne to pasja i przywiązanie do tradycji.

Pisanie piórem świadczy o dobrym guście i smaku a zarazem przywiązaniu do tradycji. Pisząc piórem niejako jesteśmy zobligowani do zwolnienia w pędzącym świecie, do skupienia się na detalach i szczegółach, co pozwala też na chwilę wytchnienia i zastanowienia. Moment rozkręcania skuwki, napełniania atramentem jest magiczny, pozwalający na skupienie się na parę sekund, na zastanowienie się co chcemy przekazać drugiej osobie. Pisanie piórami stworzonymi przez ludzi z pasją dodatkowo podkreśla te chwile.

Z wyrazami szacunku
Małgorzata i Bartłomiej Wawrzyńczak

Exit mobile version