Site icon Pióra Polskie

Gra­we­ro­wa­nie

Grawerowanie, znakowanie przedmiotów *

Niezależnie od tego, o jaki przedmiot chodzi, grawerowanie laserowe może go uatrakcyjnić i dopasować do indywidualnych wymagań Klienta. Produkty piśmiennicze z grawerem mogą stanowić wyjątkowy prezent biznesowy i zagwarantować skuteczną promocję i reklamę Firmy. Grawerunek to także sposób na oryginalne życzenia, podziękowania oraz przekazanie ważnych formalnych informacji i treści.

Czym jest grawerowanie laserowe?

Tech­nika znakowania laserem  skie­ro­wana jest do wszystkich, któ­rzy cenią sobie trwa­łość, najwyższą jakość oraz ele­gan­cję zna­ko­wa­nego pro­duktu.

Gra­we­ro­wa­nie laserowe to jedna z naj­do­kład­niej­szych technik zna­ko­wa­nia przedmiotów, takich jak ekskluzywne pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy. Na życzenie Klienta może zostać również wykonane na tabliczkach przygotowanych z laminatów grawerskich. W przypadku produktów, na których nie stosuje się bezpośredniego znakowania laserem (galanteria skórzana, porcelana), jesteśmy również w stanie stworzyć indywidualny wzór tabliczki i umiejscowić ją w opakowaniu/pudełku danego produktu. Tabliczki z grawerem wykonujemy z laminatu grawerskiego w kolorze srebrnym lub złotym.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu sklep@piorapolskie.pl

* Zgodnie z uregulowaniem zawartym powyżej w p. 6.3 świadczenie wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta lub służące jego zindywidualizowanym potrzebom nie podlegają odstąpieniu od Umowy. Świadczeniami takimi są produkty z grawerami wykonanymi na zlecenie Konsumenta. Produkty o szczególnych właściwościach określonych przez Konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub wykonane na indywidualne zamówienie Kupującego (ściśle związane z jego osobą) nie podlegają zwrotowi.

Exit mobile version