Site icon Pióra Polskie

Premier®

Pióro wieczne i długopis kolekcja Premier®

(z fr. premier – pierwszy, od łac. primus – pierwszy)
Otwierająca, a zarazem najbardziej prestiżowa linia z kolekcji Pióra Polskie. Ekskluzywne artykuły piśmienne – pióro wieczne , pióro kulkowe oraz długopis z flagą.

Najwyższa jakość wykonania, ekskluzywne opakowanie oraz bogactwo akcesoriów podkreślają szczególny charakter linii Premier. Wykorzystanie elementów w barwach polskiej flagi jest wyrazem szacunku i przywiązania do wielowiekowej kultury, tradycji, historii oraz polskich symboli narodowych.


Kolekcja Premier® – eleganckie artykuły piśmienne

Dla podkreślenia wyjątkowości zestawów, są one zapakowane w drewniane pudełka pokryte czarnym lakierem fortepianowym. Całość wzbogacają liczne akcesoria, w tym etui wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej.

Zarówno opakowania, jak i skórzane etui produkowane są w Polsce przez naszych lokalnych dostawców. Opakowania do linii Premier® wykonywane są ręcznie z olchy/buku. W procesie produkcji pokrywa się je dwuetapowo lakierem i ręcznie poleruje na wysoki połysk. Wnętrze opakowanie oznakowane jest logotypem marki Pióra Polskie. Etui na artykuły piśmienne szyte jest ręcznie z naturalnej skóry z dbałością o każdy szczegół wykonania wg autorskiego projektu.


W skład zestawu mogą wchodzić pióro wieczne, pióro kulkowe, długopis.

Seria limitowana – 500 sztuk rocznie.

Exit mobile version